Woah there, it looks like your browser is out of date.

To get the best experience, please update your browser.

Donta U.
99 reviews
Foodie Expert Level 3

How much oes it cost

Beth B.
Beth B.
3 years, 4 months ago
It depends on which store you are in. The whole kit at WalMart is about $75. The refills run anywhere from 8-12 dollars depending on the brand name.

JOIN NOW, be part of the conversation plus gain access to over 25 million product reviews and more!

Sign up now

JOIN NOW, be part of the conversation plus gain access to over 25 million product reviews and more!

Sign up now

JOIN NOW, be part of the conversation plus gain access to over 25 million product reviews and more!

Sign up now

JOIN NOW, be part of the conversation plus gain access to over 25 million product reviews and more!

Join now

JOIN NOW, be part of the conversation plus gain access to over 25 million product reviews and more!

Join now

JOIN NOW, be part of the conversation plus gain access to over 25 million product reviews and more!

Join now

JOIN NOW, be part of the conversation plus gain access to over 25 million product reviews and more!

Sign up now

JOIN NOW, be part of the conversation plus gain access to over 25 million product reviews and more!

Sign up now

Sign up to join our community!