Woah there, it looks like your browser is out of date.

To get the best experience, please update your browser.

Caitlin L.
San Francisco, CA
59 reviews
Badge Icon
Foodie Expert
Level 3
How much do these retail for? Are they expensive. They look great, haven't yet seen in store.
Katey V.
Katey V.
Strongsville, OH
3 years, 1 month ago
On sale I usually see them for $1.50, but sometimes there are coupons for them, too.
Nicole G.
Nicole G.
Lansing, MI
4 years, 6 months ago
They are about 1.50 each but sometimes you can find them on sale 10 for 10.
Wesley Y.
Wesley Y.
Derwood, MD
4 years, 7 months ago
I've gotten them on sale at giant before for 5/$5, but recently there haven't been any great sales. I was at target the other day and they discontinued some of the flavors and they were discounted to .75 each. Lotta coupons out for these oatmeal cups as well! I used a get .75 off when you buy 2 quaker products last week.
Sarah S.
Sarah S.
Alderson, WV
4 years, 8 months ago
Badge Icon
Foodie Expert Level 2
From 1.50-2.00 depending on store or sales.
Catherine B.
Catherine B.
WILMINGTON
4 years, 8 months ago
They are a bit pricey but sooooo good, the fruit and nuts really make it a satisfying breakfast or just a snack on the go I highly recommend.
Kelly P.
Kelly P.
Shingle Spgs, CA
4 years, 8 months ago
Badge Icon
Foodie Expert Level 3
Between $1.25 and $2 a piece. If you can find them packaged together, they come out to closer to $1 a piece
Samantha T.
Samantha T.
Bogart, GA
4 years, 8 months ago
The cheapest I have been able to find are $1.25- $1.75 a pop. They seem to be a little pricey.

Join now to gain access to over 20 million product reviews, free full size samples, and the latest product news.

Get Started

Are you a Brand or Agency? Contact Us