Woah there, it looks like your browser is out of date.

To get the best experience, please update your browser.

Clif Mojo Bar Mixed Nuts

Clif Mojo Bar Mixed Nuts

BY CLIF

4.6 out of 5 stars
  • 5 Stars62%
  • 4 Stars38%
  • 3 Stars0%
  • 2 Stars0%
  • 1 Star0%
4.63 / 5 based on 8 Reviews
!Sorry, this product has been discontinued.

Top Questions No one has asked a question yet! Be the first!

Clif Mojo Bar Mixed Nuts
Clif Mojo Bar Mixed Nuts
Reviews (8)
Q&A (0)
Leave a Review
REVIEWS
Toni H.
Houston, TX
80 reviews
Foodie Expert Level 2
I can't say that I know for sure that I have had this one.  I think that in general Cliff bars are very dense.  I did a taste test Friday with my family comparing Cliff and Luna bars.  Over all the flavor of the Cliff bars are good.  You just have to be sure that you are hungry when you eat one.
Juan F.
New York, NY
30 reviews
I used to work at Whole Foods Market and these were my favorite, I used to get them every time they went on sale which was almost all the time, plus my discount I got them super cheap, I like the flavor of these ones because is a nice balance between the sweetness and the saltiness.
Mayra A.
Pacoima , CA
121 reviews
Foodie Expert Level 1
Yummy taste the box lasts me and my husband about a week. It met my expectations and was not too pricy as well. An economy size box would be better.
Jessica M.
28 reviews
Love the variety in this box. Nothing like the regular flavors which is something I appreciate in a bar
Hussein D.
20 reviews
One of my favorite bars. Super filling, healthy, filled with protein. My favorite guilt free granola bar
Lia W.
26 reviews
Cliff bars are a good snack to fill you up and keep you going. Love the new flavors and the price isn't bad for the quality and quantity.
Navid A.
Los Angeles , CA
116 reviews
Foodie Expert Level 1
When my mom first bought these I was tripping out because they looked so healthy and the granola I had always seen in my mom's house have been Quaker. I always avoided getting until one day there wasn't any more Quaker granolas at home. I was left with no option. I took it to school and I tried it. Ever since then I buy them when I see them because they are so darn delicious. The price per granola is almost 4 dollars. So the box saves you a little in your pocket. So go on and get it! What are you waiting for!
Lanejah S.
Greensboro
18 reviews
The cliff bars are pretty good. They are good for energy and arent expensive. I'm a repeat customer. Can't get enough 
Q & A

Looking for
your answer?

Be the First to Ask a Question

Sign up to join our community!

Back

INTRODUCING

influenster cashback

Please confirm your email address.

6 characters minimum. Password must consist of letters, at least 1 number and 1 special character.