Woah there, it looks like your browser is out of date.

To get the best experience, please update your browser.

Navid A.
Los Angeles , CA
116 reviews
Foodie Expert Level 1
When my mom first bought these I was tripping out because they looked so healthy and the granola I had always seen in my mom's house have been Quaker. I always avoided getting until one day there wasn't any more Quaker granolas at home. I was left with no option. I took it to school and I tried it. Ever since then I buy them when I see them because they are so darn delicious. The price per granola is almost 4 dollars. So the box saves you a little in your pocket. So go on and get it! What are you waiting for!

JOIN NOW to gain access to over 25 million product reviews, free full size samples, and more!

Sign up now

JOIN NOW to gain access to over 25 million product reviews, free full size samples, and more!

Sign up now

JOIN NOW to gain access to over 25 million product reviews, free full size samples, and more!

Sign up now

JOIN NOW to gain access to over 25 million product reviews, free full size samples, and more!

Join now

JOIN NOW to gain access to over 25 million product reviews, free full size samples, and more!

Join now

JOIN NOW to gain access to over 25 million product reviews, free full size samples, and more!

Join now

JOIN NOW to gain access to over 25 million product reviews, free full size samples, and more!

Sign up now

JOIN NOW to gain access to over 25 million product reviews, free full size samples, and more!

Sign up now

Sign up to join our community!