Woah there, it looks like your browser is out of date.

To get the best experience, please update your browser.

Auntie Anne's Pretzel
Auntie Anne's Pretzel
By Auntie Anne's
#28 in Dining
4.81 / 5 based on 3371 Reviews
Taleigha W.
Theodore, AL
8 reviews
Am I the only one who feels like a "nugget", "stix", or pretzel should all be the same price? I mean come on...
Katrina S.
Katrina S.
Philadelphia, PA
3 years, 5 months ago
Unfortunately not but am willing to try and let you know!
Kimberly F.
Kimberly F.
Hillsboro, OR
4 years, 6 months ago
I think you get more of the nuggets and I think they taste a little better so it is worth the additional cost!
Calvin Y.
Calvin Y.
Baltimore, MD
4 years, 6 months ago
I figure, so long as they're both decently cheap, I won't complain!
Jes K.
Jes K.
Middle River, MD
4 years, 8 months ago
Yes.
Rachel P.
Rachel P.
Cheyenne, Wy
4 years, 8 months ago
For nuggets, you actually get more product. It's about a pretzel and a quarter. Really it's like when you go to the grocery store and pay more for the more convenient products. Obviously you pay more for, say, instant oatmeal packs than just a thing of plain instant oatmeal.

Join now to gain access to over 20 million product reviews, free full size samples, and the latest product news.

Get Started

Are you a Brand or Agency? Contact Us